Haber

Veda Mektubu’nun Alanur’u Nurgül Yeşilçay’ın gizli hikayesi! 16 yaşındayken sevgilisiyle…

Bir zamanlar Asmalı Konak dizisinde Bahar’ın aşk hikayesine hayat veren Nurgül Yeşilçay, başarısını zirveye taşıdı.

46 yaşındaki ünlü oyuncu, kariyeri boyunca açık sözlülüğü ve telaffuzuyla ön plana çıktı. Birçok dizide gösterdiği başarılı performansla seyircinin dikkatini çekti.

Yeşilçay şimdi de Kanal D ekranlarında yeni başlayan Veda Mektubu dizisinde Alanur karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Başarılı oyuncunun özel hayatı da sıkça araştırılan bahislerin ortasında yer alıyor. Bilhassa daha önce kimsenin duymadığı dizilere konu olacak bir hikayesi var.

Nurgül Yeşilçay nasıl bir gençlik macerası yaşamış. Şimdi ise 16 yaşındayken yaşadıkları duyanları şoke eder. Güzel oyuncunun 16 yaşında yaptığına bakın…

Aşkı için evden kaçtı!

Artık 16 yaşında olan başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, ailesine gidip evlenmek istediğini söyledi. Ailesi izin vermedi, alışılmış ama hoş oyuncu boş durmadı. Hem kendisinin hem de kız arkadaşının gözleri bağlıydı.

O zamanlar sevgili sevgiliyle evlenmelerine izin verilmeyince “kaçalım” dediler. Narlıdere’de kalmaya başladılar ama Nurgül Yeşilçay’ın sevgilisi verem oldu.

Durum böyle olunca geri dönmek zorunda kaldılar. Nurgül Yeşilçay, bu olaydan sonra ilk kez babası tarafından tokatlandığını söylüyor. Ayrıca sevgilisini görmesine de izin vermediler. Yeşilçay’ın sevgisini Amerika’ya gönderdiler. Bu aşk böyle bitti. Yeşilçay’ın bu gizli hikayesini duyan şaşkına döner.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu